čtvrtek 16. července 2015

Nové knihy:


                                        Tak jsem si ráno šla pro pečivo ke snídani.....
                                      No a kromě rohlíků jsem si přinesla i tuhle krásku :-D
       Určitě uznáte, že jsem ji tam nemohla nechat. Už mám skoro všechny knihy od tohoto autora.


                                                                         anotace:Nemůžeš být očitý svědek, když ti vydloubnu oči…“

Někdo pase po rozrůstající se polské populaci v Aberdeenu. Zločin vypadá pokaždé stejně: takřka mrtví muži zanechaní na opuštěných místech s vydloubnutýma očima a vypálenými očními důlky. A výhružné dopisy přicházející na policejní ústředí jasně říkají, že budou následovat další.

Vyšetřování vede sarkastický detektiv šéfi nspektor Finnie, který je rozhodnutý udělat seržantu Loganovi McRaeovi ze života peklo. S obětmi, které se bojí promluvit, a jediným svědkem, jímž je pedofil na útěku, je grampianská policie brzy v koncích. Útoky jsou brutální, dochází k nim opakovaně a Logan se bude muset brzy rozhodnout, jak moc je připraven porušit předpisy, aby dospěl k nějakému výsledku.

Žulové město stojí na pokraji války gangů, vyšetřovací tým pronásledují obvinění z korupce a hrozí, že Finnieho křížová výprava upoutá na Logana pozornost jednoho z nejproslulejších bossů aberdeenského podsvětí.

Takhle poklidné léto rozhodně nevypadá…                          Koupila jsem ji za krásných 129,- kč a původní cena byla 299,-kč  
                    Mám radost.....  a to se mi do toho obchodu původně vůbec nechtělo :-D2 komentáře:

  1. No né, skvělý příběh, pro knihu se vydám! A navíc sarkastický detektiv, ty mám nejraději :D. A jinak, moje "běžné" nákupy se taky vždycky pěkně prodraží :D

    OdpovědětVymazat