úterý 17. května 2016

Svět knihy a já.Přeji všem krásný den :-)

Jistě jste četli na téma Svět knihy už hodně článků a příspěvků, ale nedá mi to, a i já přispěji k těm všem s tím svým.
Kdo mě zná, tak ví, že jsem cestovatelské střevo a zabloudím i v nákupním středisku, proto pro mě bylo nutností necestovat sama.
Domluvila jsem se tedy s kamarádkou Šárkou z blogu Můj knižní ráj.
Náš plán cesty jsme domlouvaly zhruba týden dopředu. Protože nebydlíme ve stejném městě tak jsme se museli domluvit na vlaku tak, aby ke mě Šárka po cestě přistoupila. Hned první problém nastal na nádraží, když nahlásili, že náš vlak má zpoždění. Kdyby nás nečekal přestup nic by se nedělo, ale naštěstí jsme spoj stihli a náš výlet mohl začít :-)


Před výstavištěm jsme se setkali ještě s Káťou z Knižního večírku.Tak pro chvíli jsme byli kompletní sestava a šli jsme se kochat knihami a celkovou atmosférou.Každý kdo tu byl mi dá jistě za pravdu, že to byla pastva pro oči, ale také pořádný zápřah na naše peněženky :-D


Po chvíli se k nám přidala ještě Míša z Knižního deníčku a to už byla naše kompletní sestava.
Když nás začaly bolet nohy a hlavně jsme dostaly chuť na kafíčko, zašly jsme do restaurace a trochu se občerstvili. Jak jinak, než něčím sladkým :-DU dobrot jsme si pěkně popovídaly a vydaly se pokračovat. Tentokrát nás čekaly fronty na podpisy, ale naštěstí jsme nemuseli dlouho čekat, protože jsme stihly přijít dostatečně brzy.
Také jsme se zastavili pozdravit lidičky se kterými spolupracujeme. Musím říci, že všichni byli velice milí. Nejvíce jsme se zdržely u stánku Grady, Ledy, Metafory a Moby. 

      Pro Veroniku Černuckou mám jednu fotečku s její knihou ;-)Jsem blázen a tak jsem se celou dobu tahala s pořádnou zátěží :-D
Posbírala jsem noviny, časopisy, ediční plány, pohledy....                 Ale mám i krásné záložky a plátěnou tašku :-)


No a samozřejmě jsem i nějakou tu knihu koupila. 
Pohádková kniha je pro syna k narozeninám, tak snad se mu pohádky budou líbit.Jen pro pobavení musím přiznat, že jsem schválně doma vše zvážila, a taška s prospekty vážila přes tři kila, a taška s knihami přes dvě kila, takže jsem se opravdu pronesla :-D


                Ale zároveň mám radost z podepsaných knih.
A také mám radost z krásné magnetické záložky do knih od Šárky.Pak už nás čekala jen cesta domů. Opět jsme jely vlakem a domů jsem se dostala přesně ve 22hod. Byla jsem naprosto zničená z tahání těch mých těžkých tašek, ale co, já to vše pročtu a prostuduji :-D To na mém úžasném zážitku ze Světa knih nic nezmění.

Tímto ještě jednou děkuji všem děvčatům za velice příjemnou společnost. Myslím, že jsme si užily hodně legrace, a také jsme si stihly pěkně popovídat. Budu se těšit na nějaké další shledání, klidně i dříve, než zase za rok.


Tak to je vše. Pokud jste se měli tak hezky jako já, určitě budu ráda, když mi zanecháte komentář. Mějte se moc hezky.

Marcela :-)


8 komentářů:

 1. Marcel, skvělý článek :) Znovu jsem se musela zasmát té váze tašky :D Potřebovaly bychom příští rok nějakého nosiče. Byla to super akce ♥♥♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárko, to máš pravdu a nebo nějaký vozíček :-D
   Hlavně asi já, protože vy jste takový problém neřešily :-D <3

   Vymazat
 2. A zase se kocham:-) Uz jsem se kochala fotkami i clankem u Sarky, ale nemuzu se nabazit te bajecne atmosfery, ktera tam vladla, coz je videt z fotek, parada :-) Je super , ze jste si to uzily a odnesly si nejen spoustu krasnych knizek a zalozek, ale hlavne spoustu krasnych zazitku :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano to je pravda, i kdybych si nic nekoupila, tak ty zážitky už mi nikdo nevezme. A jsem opravdu moc ráda, že jsem jela a mohla se setkat s holkama osobně. Se Šárkou se známe, ale s Míšou a Káťou jsme se znaly jen přes fb nebo blogy :-)

   Vymazat
 3. Marcelko super článek :-) jste holky skvělé :-) jako bych tam byla s váma :-) <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Verunko, moc ti děkuji :-)
   Příště musíš určitě jet s námi :-)

   Vymazat
 4. Marcel, super článek, už jsem četla i u Šárky a Míši. Jsem strašně ráda, že jste si Svět knihy tak užily, já kvůli práci nemohla, ale snad příští rok :) Třeba se tam i potkáme :) Přeji krásný den a příjemné čtení všech veletržních úlovků :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kristýnko, moc ti děkuji :-) Určitě budu ráda, když se setkáme a poznáme :-) Nebojím se toho, že by jsme neměly o čem mluvit ;-)
   Na knihy se moc těším, ale budu to prokládat s recenzáčkama :-D

   Vymazat