pátek 9. října 2015

Nové knihy:


Lidičky, já bych měla mít zakázáno chodit do všech obchodů s knihami. Nikdy neodejdu s prázdnou :-D
Tyto dvě knihy jsem si koupila u Dobrovského.Takže kniha první:Na dně

Vedle Sadie Danningové, vypravěčky tohoto vzrušujícího příběhu, jednoho dne usedne na lavičku Joe. Ale nejen to – během jejich krátkého setkání jí začne vyprávět svůj příběh. Milostný příběh. O vášni. O sexu. O mnoha ženách, se kterými strávil noc.
Dva roky se pak Joe a Sadie pravidelně setkávají. Sadie toho o něm velmi málo - a zároveň až příliš mnoho. Ona sama je vdaná a její manžel je ochrnutý, takže jejich intimní život je bolestně prázdný. A právě tenhle její hlad tiší Joe svým vyprávěním o vášnivém sexu, pomáhá jí unikat z bezútěšného světa péče o nemocného…
Jakkoliv temný a neradostný je příběh tohoto zvláštního trojúhelníku, nemusí špatně skončit – a my můžeme objevit a uvědomit si věci, které bychom možná nikdy nečekali…Druhá kniha:Poslední výkřik

Dvanáct žen zmizelo, aniž by po nich zůstala jediná stopa nebo jakýkoli záchytný bod… místo jejich pobytu zůstává i po jedenácti letech záhadou. 
Amelia Faradayová je krásná a chytrá devatenáctiletá dívka, ale zároveň je to chodící neštěstí. Trpí výpadky paměti a také ještě něčím horším – pocitem, že je zapletena do série vražd. Nyní, když dochází k řadě nových vražd a Ameliiny výpadky paměti jsou stále častější, klade sama sobě otázku, zda právě ona není tím chladnokrevným vrahem – nebo je snad ve vražedné hře, která nyní začíná, pouhým pěšcem?
8 komentářů:

 1. No, nejen zakázat knihkupectví ale i navštěvovat e-shopy :D Už jsem si obhlídla další dvě knihy, které bych si chtěla moc pořídt :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ano to je pravda :-D Jak já někam vlezu tak vždy něco ukořistím :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Knihy nepoznám, avšak vyzerajú dobre. Prajem príjemné čítanie :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :-) Tu knihu Na dně jsem už začala číst a je to příjemné erotické čtení :-D

   Vymazat
 4. Knihy vypadají zajímavě! :)
  Přeji krásné čtení :)
  P.S Podzimní design blogu se ti moc povedl :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji určitě se těším až je obě přečtu :-) Také děkuji za kladný názor na nový kabátek blogu :-)

   Vymazat
 5. Láska je láska, to bychom ti nemohly udělat.. :-) Krásné kousky jsi si našla.. :-)

  OdpovědětVymazat