pátek 22. července 2016

Recenze:


Název knihy: Balíme dárky- Balíčky, krabičky,
                       taštičky, kapsičky a japonské 
                       furošiky.
Autorka: Ghylenn Descampsová
Nakladatelství: Metafora
Žánr: Hobby, Naučná literatura
Počet stran: 128
anotace:

Skoncujme s obyčejným, nudným balením dárků! 30 krásných dárkových balení…
Naučme se balit dárky s elegancí, nápaditě, s nádechem exotiky.
Parfém, bižuterii, hračku, láhev, ale i obyčejné bonbony nebo sušenky můžete darovat v tak půvabném obalu, že se sám stane drobným dárkem. Kapsičky, krabičky, taštičky i látkové japonské balení furošiki, barevné a ozdobné, to všechno vám bude hravě vznikat pod rukama.
Po několika užitečných lekcích práce s papírem i jinými materiály dokážete stylově a rafinovaně zabalit naprosto cokoli.
Darujte radost!
moje recenze:

Když se mi dostala do rukou tato krásná kniha o balení dárků byla jsem nadšená. Kdo z nás by si nepřál darovat svým blízkým, nebo přátelům krásně a originálně zabalený dárek. Hned jsem musela něco vyzkoušet a určitě při první příležitosti nějak pěkně dárek zabalím.
Tato kniha nabízí spoustu různých způsobů jak zabalit dárky i netipických tvarů což určitě každý ocení. Návody jsou pěkně srozumitelně popsané a doplněné obrázky s postupem, takže se nemusíte bát, že by jste to nezvládli. A pak budete mít dvojitou radost. Nejdříve že jste zvládli tak krásný obal na dárek a podruhé když to ocení obdarovaný. Základní návody můžete obměňovat různými ozdobnými papíry, nebo kartony a pak dozdobit maličkostmi, které obal ještě více podtrhnou a dodají mu slavnostnější nádech. Tuto knihu využijete po celý rok a nejvíce můžete svou tvořivost projevit například v období Vánoc.

Škála obalů je opravdu velká a pak už záleží i na vaší fantazii jak si je dozdobíte.
Mě zaujal návod na výrobu Indické kapsičky a tak jsem ji vyrobila. U návodů je také dobré, že se dají zvětšovat nebo zmenšovat dle potřeby.
Takže pokud se vám tato kniha zalíbila určitě neváhejte, protože malou drobnost můžete zabalit během pár chvil a určitě uděláte velkou radost.
Jsou prázdniny a dovolené, co třeba zabalit přátelům pár drobností které pro ně máte ze svých cest?

Já tuto knihu mohu jen doporučit, je opravdu plná krásných nápadů a mé dárky už budou mnohem hezčí než byly doposud.
Za poskytnutí této knihy k recenzi velice děkuji nakladatelství  METAFORA
Knihu zakoupíte  ZDE

Takto vypadá má kapsička, do které jsem zabalila sladkosti pro dceru.
Měla dvojitou radost. Dostala mlsání a ještě ji to mamka takto zabalila :-)Pokud se vám kniha líbí, nezapomeňte, že o dva výtisky na mém blogu probíhá soutěž. Tak neváhejte a zkuste štěstí :-)

Soutěž probíhá  ZDE4 komentáře:

  1. Tohle je kniha pro mě. Jsem naprosto nenápaditá a potřebuji inspiraci, pak už to zvládnu :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Moc pekna knizka :-) A tva kapsicka se sladkostmi pro dceru je nadherna, z te bych mela radost, i kdyby v ni nic nebylo :-)

    OdpovědětVymazat
  3. Kniha vypadá úžasně, mám hrozně takové tipy knih moc ráda :)

    OdpovědětVymazat