pondělí 13. června 2016

Nové knihy:


Krásný den všem přeji.
Dnes tu mám rozbalování balíčku z nakladatelství Metafora.
V balíčku jsou dvě knihy a na obě se moc těším.
Tak se pojďte podívat, co se v balíčku ukrývá :-)
                                             Tak tady jsou.                   Nyní si představíme každou knihu zvlášť :-)anotace:

Příběh vášnivé svobodomyslné ženy, jejíž jméno zdá díky filmu Vzpomínky na Afriku celý svět.

Karen Blixenová... baronka, Tania, Tanna, Titanie, Isak... Kolika jmény ji nazývali, kolik tváří tato podivuhodná žena měla. Lovkyně lvů a paní africké farmy, mondénní hostitelka, vypravěčka pohádek, žhavá milenka, divoká, nespoutaná duše, záhadný autor podivuhodných příběhů... Tímhle vším byla. Meryl Streepová, hollywoodská hvězda filmu Vzpomínky na Afriku se dokonce vydala před natáčením do míst, kde Karen žila, aby se dokázala převtělit do ženy, kterou měla představovat.

Dominique de Saint Pern uvádí na scénu nejen odvážnou ženu, snad dokonce ďáblici, ale nechává zaznít také hlas její nejvěrnější průvodkyně Clary, která jí byla ošetřovatelkou, sekretářkou i služkou. Otevírá před námi duši tohoto zlatého věku, kdy lidé ještě dokázali velkolepě milovat, psát i umírat.

Od Afriky po Dánsko, od New Yorku po Londýn, v tomto románu je v živých barvách a téměř filmovými střihy vylíčena celá bláznivá epocha první poloviny 20. století.

anotace:

Více než 70 účinných metod k uzdravení... meditace, květové esence, terapie krystaly a mnoho dalších cest k dokonalému zdraví.

Dnes už naštěstí nejsme odkázáni jen na klasickou medicínu a na všechno nemusíme užívat spousty prášků. Je zde ještě mnoho jiných možností. Naše kniha vás seznámí s více než sedmdesáti léčebnými metodami a postupy.

Dozvíte se něco o jejich počátcích a historii, o tom, jak fungují a působí. Názorné barevné fotografie a praktické návody pak ukážou, jak jednotlivé metody používat v praxi.

Svět je už dávno otevřený tomu, co jsme dříve uměli a využívali, ale pak na dlouhý čas pozapomněli a zavrhli. Ať už je to léčba krystaly nebo květovými esencemi, reiki, reflexologie či aromaterapie. Duše a tělo jsou spojené nádoby, takže co léčí jedno, uzdravuje i druhé. A tak i našemu fyzickému zdraví může prospět meditace či regrese, návrat do minulých životů, jak jej propaguje a praktikuje například světoznámý harvardský psychiatr dr. Brian Weiss. Tak to jsou mé nejnovější knižní přírůstky. Četli jste nějakou z těchto knih? Nebo vás lákají? Napište mi, budu moc ráda :-)

Mějte se moc hezky.

Marcela :-)


19 komentářů:

 1. Je Metafora má další beletrizovaný životopis? O Baronce jsem už četla v jejich knize Létala jsem za sluncem, doufám, že se bude líbit, byla to neuvěřitelná žena :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Báro, děkuji za komentář, také doufám že se mi bude líbit :-)

   Vymazat
 2. Baronka má úžasnou kresbu! Už jsem knihu na jednom blogu viděla a strašně se mi líbí :)
  bilbovy-knihy.blogspot.ct

  OdpovědětVymazat
 3. Baronka vypadá zajímavě :) Pěkné čtení, Marcel :)

  OdpovědětVymazat
 4. Jé, obě knihy mi dnes také přišly a já se především těším na Baronku Blixenovou :). Užij si čtení a těším se na recenze.

  Měj se moc hezky, Mimozemšťanka
  www.my-ideallife.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné přírůstky! :)
  Ani jednu knihu neznám, ale obzvlášť ta druhá vypadá opravdu zajímavě :)
  Přeji pěkné čtení! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Moc hezké přírůstky, Marcel, Baronka vypadá pěkně! :) Přeji příjemné čtení a hezký večer :)

  OdpovědětVymazat
 7. oboje me taky laka, tak uvidime, treba se k nim taky dostanu :)

  OdpovědětVymazat
 8. At se obe knihy libi, preji hezke cteni :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Alternativní léčebné metody vypadají zajímavě.:)

  OdpovědětVymazat