neděle 1. května 2016

Nové knihy:


Ještě jednou vám popřeji krásnou neděli, a podělím se s vámi o knihu, která mi přišla k recenzi. Poslali mi ji Knihy Dobrovský.
Jelikož jsem včera dočetla knihu Dívka, která si říkala Tuesday, tak dnes večer se pustím do této knihy. Jsem velice zvědavá na to jaká bude.

                                           Tak tady je :-)


anotace:

Únik z nudy manželského sexu může nabýt rozličných podob. Málokterá z nich se ale obejde bez následků...

David Greenfield je rozvodový právník z Manhattanu, takže velmi dobře ví, kam až může člověk klesnout. Za léta praxe už vyslechl bezpočet nechutných a intimních příběhů, které provázejí rozpadlá manželství. On sám je v tomto ohledu naprosto spokojený: svou ženu Blair si vzal před dvaceti lety a nikdy toho rozhodnutí nemusel litovat.

I ti nejvyrovnanější z nás jsou ale občas vystaveni pokušení, kterému je téměř nemožné odolat. V Davidově případě má podobu atraktivní fotografky Jean, která ho požádá, aby se stal jejím milencem. Jen na šest týdnů, pak ji zase pracovní povinnosti odvedou do světa.

David váhá. Nechce se dopustit nevěry, vždyť přece až moc dobře ví, kam až to může vést. Ovšem na druhou stranu... Kdyby se přidala i Blair, už by to přece nebyla nevěra. Chvíle strávené ve třech by naopak mohly být vítaným oživením rutiny, do které manželský sex po mnohaletém soužití neodvratně upadne. Nikomu přece neublíží, když si splní svou celoživotní sexuální fantazii. Anebo se v tomto úsudku David trestuhodně mýlí?


Tak to je můj nový přírůstek. Pokud vás kniha zaujala, těšte se brzy na recenzi :-)

Marcela :-)


4 komentáře:

  1. Hodně zajímavá kníka :) Zajímalo by mě, kde paní spisovatelka čerpala nápady :))

    bilbovy-knihy.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat
  2. Knížka vypadá zajímavě, jsem zvědavá, jak se ti bude líbit :) Těším se na recenzi :)

    OdpovědětVymazat