úterý 28. července 2015

Nové knihy:

     


   Tuto novou knihu jsem dostala od svého syna :-)
    Jsem za ni moc ráda, a těším se až ji přečtu.
                                                     Graham Masterton- Bílé kosti

anotace:Jednoho deštivého listopadového rána vydá pole na Meagherově farmě kosti jedenácti žen.

V této části Irska jsou neoznačené hroby běžné. Tyto kosti se však datují do roku 1915, do doby dlouho předtím, než začal konflikt mezi katolíky a protestanty. A co víc, zdá se, že jejich kat odvedl velice pečlivou práci. Ženy byly téměř jistě zaživa staženy z kůže.

Inspektorka Katie Maguireová z Corku je na mrtvá těla zvyklá. Ale tohle je hotová řezničina. Její tým je přesvědčen, že je to jen mrhání časem, že nemá cenu zabývat se dávno mrtvými ženami. Avšak Katie je rozhodnutá pomoci jim dojít spravedlnosti.

A pak se ztratí mladá americká turistka a její kosti, pečlivě zbavené masa, jsou nalezeny na stejné farmě. Katie se bude muset vypořádat nejen s dávnými zločiny, ale i s jejich hrůznou ozvěnou v přítomnosti. Podaří se jí vyřešit rituální vraždy spáchané před desítkami let, než brutální vrah udeří znovu?

Graham Masterton:

Britský autor narozený v roce 1946 s velmi širokým tematickým záběrem: vedle hororů píše thrillery, historické cykly a pod pseudonymy i sexuální instruktážní příručky. Přes autorovu bohatou bibliografii mu v češtině vyšly pouze dva romány (oba se odehrávají v USA) a několik málo povídek.


6 komentářů:

 1. Tuto knížku neznám, ale má krásnou obálku a vypadá skvěle. :)
  Blog:Reading With Lucy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tato kniha je první díl, pak jsou Rozbití andělé a má vyjít třetí díl s názvem Červená lucerna :-) obálka je opravdu povedená :-)

   Vymazat
 2. Detektivky mám ráda. Kniha mě zaujala.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. také jsem převážně detektivková a o této jsem slyšela i četla, že je hodně dobrá tak jsem zvědavá :-)

   Vymazat
 3. Osobně se mi styl psaní tohoto autora velice líbí a ted už čekám na třetí díl z této série! :) Jedna z krimi, kterou ráda doporučím, jsme zvědavá, jak se bude líbit, protože já si ji zamilovala.. :)

  OdpovědětVymazat
 4. tak to jsem ráda, že mám další kladné doporučení :-) teď už také čekám na třetí díl a všechny mají krásné obálky :-)

  OdpovědětVymazat